Hakkımızda

Doğaltane

 
Hakkımızda

Serüvenimiz 5 yıl önce, kendi çevremize doğal ürün tedariği yaparak, doğal aromaterapi yağları ve yenilebilir kozmetik ürünleri üreterek başladı. Buradaki amacımız, öncelikle kendi ürettiğimiz ve gönül rahatlığıyla tükettiğimiz ürünleri sevdiklerimizle paylaşmaktı. Bu yolla ürünlerimizi kendimiz üretmek ve bu ürünleri uygun fiyatlarla doğrudan son kullanıcılara ulaştırmak istedik. Zaman içinde gelen yoğun talepler doğrultusunda ürünlerimizi daha geniş kitlelere ulaştırmak için "Doğaltane"yi, resmi web sitemizi, tedarik ve dağıtım ağlarımızı kurduk.Neden

 
Bizi tercih etmelisiniz?

Özellikle ülkemizde ve dünyada görülen Corona Virüs salgını bu fikrimizi daha da perçinledi. Bu salgın maalesef birçok sevdiğimizi bizden aldı ve bizi çaresiz bıraktı. Bununla savaşmanın en önemli yolu maske takmak, sosyal mesafe ve hijyen kurallarına uymakla birlikte, iyi beslenmek ve bağışıklığımızı güçlendirmekten geçiyor. Bu sebeple doğal ürünlerin tüketilmesi ve güvenilir ellerden insanlara ulaştırılması asıl hedeflerimiz haline geldi.

Tüketim ürünlerimizin en önemli özellikleri; doğal, katkısız, fermente olması ve kremlerimizin ve bakım ürünlerimizin yenilebilir, doğal kozmetik şeklinde üretilmesidir.